+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

O firmie

Biuro Podróży Active Travel to zaufanie i gwarancja jakości.

Od ponad 24 lat działamy na polskim rynku turystycznym poszerzając co roku swoją ofertę i wzbogacając ją o nowe kierunki. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów zimowych, doskonała znajomość stacji narciarskich, dbałość o każdy detal oraz najwyższa jakość produktu to to, co nas wyróżnia.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zimowe wakacje były udane i pozostały miłym wspomnieniem.
Tworząc ofertę wybieramy hotele i rezydencje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. W naszych poszukiwaniach najlepszych miejsc do wypoczynku kierujemy się takimi kryteriami jak: regionem narciarskim, bliskością tras, zapleczem rekreacyjno - sportowym a przede wszystkim relacją jakości do ceny.
Podczas każdego wyjazdu grupowego zapewniamy opiekę pilota - przedstawiciela biura a wszyscy chętni mają możliwość nauki lub doskonalenia jazdy zarówno na nartach jak i na snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy w branży pracują od kilkunastu lat. Setki zrealizowanych projektów, zebrane doświadczenie oraz zgrany team to to, co nas wyróżnia. Projekty są realizowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły co przekłada się na efekt końcowy. Skupiamy ludzi pełnych zaangażowania i pasji.

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług turystycznych Biuro Podróży Active Travel posiada zezwolenie Marszałka Województwa Mazowieckiego i wpisane jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 770.

Biuro Podróży Active Travel sp. z o.o. z siedzibą w Michałów Grabina 05-126, ul. Limby 5, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000157637, NIP 526-00-29-196, Kapitał zakładowy 100 000 PLN


Dokumenty firmy do pobrania:

  NIP:                            REGON:                     Ubezpieczenie:           Certyfikat rzetelności:   Wpis do ROTiPT:
Active Travel REGONActive Travel Rzetelna Firma

Active Travel wspiera:

  Dożywianie dzieci w szkołach:                                    Praktyki dla szkół:
Podziękowania od dzieci     Podziękowania od dzieci  Praktyki dla szkół    

Wyróżnienia Active Travel:

Nagroda Róża Kolumba:            Nagroda MiceExpert:

          

 Do prawidłowego otwarcia plików potrzebujesz programu Adobe Reader, który możesz bezpłatnie pobrać ze strony Adobe.Do zobaczenia na stoku!
Zespół Active Travel

 

stat4u