+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

Odprawa na lotnisku

Odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed planowaną godziną odlotu. Dzień przed wylotem Klient jest zobowiązany do telefonicznego potwierdzenia godzin wylotu.

Ze względów bezpieczeństwa na wszystkich lotniskach przeprowadza się od dłuższego czasu wzmożone kontrole, co wpływa na czas odprawy, dlatego przypominamy o stawianie się na zbiórkę punktualnie. Odprawa bagażowa kończy się 60 min przed wylotem. Osoby, które nie stawiły się na czas na odprawę mogą stracić prawo do dalszych świadczeń.

Prosimy o spakowanie ostrych narzędzi (nożyczki, pilniczki, żyletki, cążki) do bagażu rejestrowanego, nie podręcznego.

Osoby pod wpływem alkoholu albo innych środków odurzających mogą zostać nie wpuszczone na pokład samolotu.

Bilety lotnicze oraz kartę ubezpieczeniową z numerem polisy otrzymacie Państwo od naszego przedstawiciela na lotnisku, 2 godziny przed planowanym odlotem lub zostaną wysłane do Państwem mailem najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Odprawa odbywa się na podstawie dowodu osobistego (kraje Unii Europejskiej należące do strefy Schengen) lub paszportu. Od momentu odprawienia się jesteście Państwo pod opieką przewoźnika. Na lotnisku docelowym (dotyczy grup) przywita Państwa przedstawiciel Biura Podróży Active Travel (pilot, rezydent lub miejscowy kontrahent).

 

stat4u