+ 48 22 251 41 08
+ 48 22 127 35 86

mice@activetravel.pl


Active Travel

W powietrzu

Zapraszamy do udziału w niezapomnianej przygodzie. Proponujemy profesjonalną i pełną organizację imprezy integracyjnej dla Państwa firmy.

Zapewniamy:
  • transport,
  • zakwaterowanie w każdym standardzie,
  • catering,
  • szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych,
  • indywidualne podejście do każdej imprezy,
  • elastyczny termin,
  • możliwość obsługiwania dużych grup.
Specjalizujemy się w imprezach integracyjnych, których aktywności odbywają się w powietrzu, w wodzie lub na lądzie. Nasza wykwalifikowana kadra oraz doświadczenie pozwala w bezpieczny oraz profesjonalny sposób przeprowadzić każdą, najbardziej wymagającą imprezę. Scenariusz imprezy dostosujemy do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Zapraszamy firmy oraz grupy zorganizowane  do skorzystania z indywidualnie przygotowanych przez nas imprez oraz wyjazdów motywacyjnych.

Poniżej przedstawiamy przykłady aktywności związanych z powietrzem jako elementy programu wyjazdu integracyjnego. Liczymy na to, że będą one inspiracją przy planowaniu Państwa podróży firmowej za naszym pośrednictwem.

AVIATION

Lot szybowcem


Lot szybowcem to niezapomniana przygoda w chmurach, podczas której uczestnicy Państwa firmy będą mieli możliwość wznieść się ponad otaczający świat i spojrzeć na wszystko z dystansem, z wysokości kilkudziesięciu, kilkuset metrów...
więcej
BALLOONING

Lot balonem


Lot balonem to ciekawa atrakcja podczas firmowego wyjazdu integracyjnego. W naszej ofercie oferujemy widokowe loty balonem, loty balonem na uwięzi oraz możliwość ustawienia balonu w wybranym miejscu, np. podczas firmowego pikniku...
więcej
PARAGLIDING

Lot na paralotni


Państwa imprezę mogą również uświetnić loty na paralotni w tandemie z instruktorem...
więcej
SKYDIVING

Skoki w tandemie


Chcesz w spektakularny sposób przełamać swoje bariery i uprzedzenia?
Proponujemy skoki w tandemie jako niezwykłą formę rekreacji z dużą dawką wrażeń i pełną emocji a przy tym całkowicie bezpieczną. ..
więcej

 

stat4u