Polska Angielska

+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

info@activetravel.pl

Active Travel

O nas


"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my"
Henry Ford, 1923

Biuro Podróży Active Travel opiera swoją działalność na ponad 20 letnim doświadczeniu w branży turystycznej.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich firm, które cenią sobie kompleksowość. Specjalizujemy się w organizacji niekonwencjonalnych imprez firmowych z dużą dawką adrenaliny i sportu, kreatywnych, niezapomnianych wyjazdów incentive a także obsłudze szkoleń, konferencji, kongresów i spotkań biznesowych.

Active Travel to prężnie rozwijająca się firma, która podchodzi do każdego Klienta indywidualnie. Oferujemy rozwiązania dopasowane do celów i możliwości.
Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i gotowi podjąć się najtrudniejszego zadania.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy w branży pracują od kilkunastu lat. Setki zrealizowanych projektów, zebrane doświadczenie oraz zgrany team to to, co nas wyróżnia. Projekty są realizowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły co przekłada się na efekt końcowy. Skupiamy ludzi pełnych zaangażowania i pasji.

Do zobaczenia
Zespół Active Travel Polska

wyjazdy zimowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe, narty Francja, narty we Francji, narty samolotem, narty w marcu, narty w grudniu, narty w styczniu, ferie zimowe, wyjazdy na ferie, wyjazdy motywacyjne, narciarskie wyjazdy motywacyjne, narty Andora, narty w Andorze, narty Włochy, narty we Włoszech, narty Austria, narty w Austrii, wyjazdy narciarskie do Austrii, ferie za granicą, ferie samolotem, incentive travel, ski incentive, incentive we Francji, incentive we Włoszech.

stat4u